פיתוח רשתות חשמל ומערכות אגירת אנרגיה


מתן מענה כולל,משלב למידת הצרכים,פיתוח המערכת,ייצור,הרכבה,אספקה,התקנה ומתן שירות. הסמכת תקן תעופתי AS9100
ומבצעת בין היתר פרויקטים ביטחוניים ברמת סודי ביותר,ניסיון רב בהעברת ידע וניהול ייצור סדרתי בחו"ל לצרכי רכש גומלין עם התחייבות מלאה ללוחות זמנים.
תכנון מערכות חשמל

תכנון מערכות חשמל

מערכת החשמל בכל פרויקט הינה מערכת משולבת ומאתגרת, אשר משלבת בתוכה מספר רבדים כגון: מרכזי אנרגיה, חדרי שנאים, יחידות מיתוג, לוחות חשמל, גנרטורים, מערכות אל פסק, מעליות, מיזוג אויר, תאורה, תקשורת ומנ"מ.

על מנת לייצר תכניות המהוות בסיס לתהליך העבודה, אנו נדרשים כצוות תכנון ללמוד באופן קפדני את הדרישות, הציפיות, המגבלות, הבעיות ואתגרי הלקוח וכן לסנן, להציע ולשלב מספר אובייקטים הקשורים לפרויקט בו אנו עוסקים.

במהלך ישיבות העבודה, אנו מציגים את המידע הטכני והתפעולי הקשור לפרויקט. אנו יוצרים קשר עם רשויות כגון חברת חשמל, בזק, הוט, סלקום, פרטנר על מנת להגיע לתפעול אופטימלי של הפרויקט.

בסיום התכנון, הלקוח מקבל סט תכניות עבודה לביצוע, אומדן כספי לעלויות הפרויקט ומפרט טכני אשר תואם את חוק החשמל ותקנותיו.

במהלך הפרויקט, בפרט במבני ציבור ורשויות מקומיות, אנו כיחידת התכנון יוצרים קשר עם הנציגים אשר יקבלו את המתקן לאחזקה, מציגים את הפרויקט, למדים מניסיונם הרב של בעלי התפקידים כגון: מחלקת חשמל, תאורה ואחזקת מבנים, וע"י כך גורמים לקבלן/ליזם לקבל את מבוקשו.

יחידת התכנון שלנו מורכבת ממהנדסי חשמל בעלי ניסיון רב ועשיר ושרטטים מקצועיים.

פיקוח עליון
 פרויקטים של ייעוץ ותכנון חשמל לא מסתיימים ברגע שהתכניות מוכנות.
למעשה זה השלב הראשון ועל הסיום שלהם אפשר להכריז רק כשהכל מוכן לשימוש. מנור הנדסה עוסקת בין היתר בתחום תכנון חשמל, תוך כדי ליווי הפרויקט ופיקוח עד השלב הסופי והאחרון שלו. רק כשהכל מוכן לשביעות רצוננו ולשביעות רצון הלקוח, אנחנו "משחררים" את הפרויקט. קוראים לזה "פיקוח עליון" ובשבילנו זו לא סיסמא אלא דרך חיים. צוות המהנדסים והיועצים שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויוודא שכל התכניות יוצאות לפועל ומתבצעות בצורה מושלמת.

פיקוח על עבודת הקבלן
הפיקוח העליון שאנו מעניקים לפרויקטים שלנו מתבטא בליווי צמוד ופיקוח על עבודת הקבלן. לאחר הוצאת תכניות החשמל אנחנו מגיעים לשטח ומוודאים שהביצוע נעשה במקביל לתכנית הקיימת. בנוסף לצדדים הטכניים, אנחנו דואגים לוודא עמידה בתקציב שנקבע, כתבי כמויות תקינים ויורדים עד לרזולוציות הנמוכות ביותר כמו למשל שילוט וסימון תקינים, סיוע ליזם הפרויקט בהצעות מחיר מול הקבלנים, פיקוח מדוקדק על כל שלב ושלב וליווי בכל צורך.

מתן פתרונות בזמן אמת לבעיות בלתי צפויות שצצות
בכל פרויקט ישנם דברים בלתי צפויים (בלתמי"ם) שצריך לתת עליהם מענה מהיר ומדויק. אלו יכולות להיות בעיות בתנאי השטח, דרישות מיוחדות שלא נלקחו בחשבון, בעיות טכניות או כל דבר אחר. כשיש פיקוח עליון ניתן לתת מענה מהיר שלא יעכב את המשך התקדמות הפרויקט. צוות המהנדסים והיועצים שלנו בעל ניסיון רב בהתמודדות עם בלתמי"ם כאלה ואחרים והפיקוח העליון הוא שמאפשר את השלמת הפרויקט במועד שנקבע וללא עיכובים מיותרים.

אישור הפרויקט וזמינות לתקופת הבדק
חשוב לזכור שגם כאשר מגיעים לשלב המיוחל של אישור הפרויקט, ישנה תקופת בדק שבה למעשה הפרויקט נבדק וגם בשלב הזה דרוש פיקוח וליווי. לא פעם נדרשים תיקונים ושינויים במהלך התקופה הזו ולכן הפיקוח והזמינות הכרחיים גם בשלב הזה. נלווה אתכם מתחילת הפרויקט וניתן מענה לכל בעיה או צורך שיתעוררו. יש לנו שנים של ניסיון בתחום וצוות מקצועי ומסור שידאג לליווי ופיקוח עליון שיביא להצלחת הפרויקט ולביצוע מושלם שלו. חשוב לזכור שאמנם החלק של התכנון הוא חשוב אבל השלב של הביצוע הוא חשוב לא פחות והם חייבים להיות שזורים זה בזה. בדיוק לזה אנחנו דואגים

ליווי פרויקטים משלב התכנון ועד לפיקוח בשטח בזמן ההקמה
חברת EVlink-Group עוסקת בייעוץ חשמל ותכנון מערכות חשמל לפרויקטים מסוגים שונים ובסדרי גודל שונים. אלו יכולים להיות פרויקטים המיועדים למגורים, למשרדים, מבני ציבור או מרכזים מסחריים. תחומי הפעילות שלנו רחבים במיוחד וכוללים יחס אישי לכל פרויקט ופרויקט ומקפידים על מקצועיות בלתי מתפשרת ותכנון מדויק שמוביל לחיסכון וייעול. תכנון נכון מוביל להצלחת הפרויקט ולהתמודדות יעילה יותר גם עם דברים בלתי צפויים שצצים בדרך.

  • פיקוח עליון
  • תכנון מערכות חשמל מתח גבוה ונמוך
  • תכנון מערכות גילוי אש וכריזת חירום
  • תכנון בקרת מבנה וחשמל חכם
  • תכנון תאורה
  • בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
  • תאום מול רשויות כגון: חברת חשמל ,בזק ,הוט ,יס וכד´
  • הכנות למערכות תקשורת ובטחון

צוות המהנדסים והיועצים שלנו בעל כל ההסמכות הדרושות וניסיון רב בתכנון מערכות חשמל למגוון רחב של פרויקטים. במסגרת הפעילות שלנו אנחנו מספקים פתרונות מתקדמים בתחומים השונים שלפניכם. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהפעילות הענפה שלנו, לשאול, להתייעץ ולהיעזר בידע והניסיון שצברנו. אנחנו כאן לשירותכם.