מערכת לניהול רשת עמדות טעינה מותאמת אישי
חברת EVlink-Group מספקת שירות White Lable, הכוללת הקמת רשת עמדות טעינה עם כל הסימנים המסחריים שלכם לבחירתכם.מערכת לניהול רשת עמדות טעינה לרכבים חשמליים

מערכת לניהול רשת עמדות טעינה לרכבים חשמליים

פתרון  מלא להקמת רשת עמדות טעינה מנוהלת, תחת שליטה ובקרה מלאה של הלקוח הכולל את כל הסימנים המסחריים (White lable) של בעל רשת הטעינה באופן הבא:

- הקמת המערכת על בסיס תשתית רשת EVlink - חברתנו תקים בעבורכם אתר WEB הכולל פאנל לניהול נפרד על בסיס שם דומיין ייחודי, הכולל יישום iOS/Android, לוגו מסחרי של הלקוח לבחירתו, אפשרות פרסום עמדות טעינה לתוך הרשת ציבורית של EVlink, להגדלת מאגר לקוחות.

- הקמת המערכת על בסיס תשתית פרטית של הלקוח - חברתנו תקים בעבורכם מערך שרתים ייעודים OCPP 1.6\2.0,אתר WEB הכולל פאנל לניהול נפרד על בסיס שם דומיין ייחודי, הכולל יישום iOS/Android, לוגו מסחרי של הלקוח לבחירתו.

המערכת כוללת מגוון רב של כלים ואפשריות לשירותכם הלקוחות, לנהל באופן מלא את רשת עמדות הטעינה שלכם, עם יכולות איקומרס מלאות מובנות להגדלת מאגר לקוחות,ייצור דוחות/אנליטיקות מורכבות מתוך מערכת.


תכונות מערכת לניהול רשת עמדות טעינה (White Lable)

 

 • ספקים לניהול עמדות טעינה

  ספקים לניהול עמדות טעינה

  פאנל ניהול נפרד לכל ספק המאפשר לספקים שונים ברשת שלך לנהל את עמדות הטעינה אשר בבעלותם, כולל ניהול לקוחות,הזמנות וחשבוניות. פאנל הניהול כולל אפשרויות רבות לישום מודלים עסקיים מגוונים כדוגמת הפרדת אזורי פרסום ומסחר של עמדות הטעינה,ביניינים,חניונים תוך כדי שיוך לשיטת תשלום פרטית בבעלות הלקוח (סליקה) לרבות ניהול קבוצות משתמשים,ניהול מבצעים,ניהול מועדון ועוד.

 • מתאים לכל סוגי עמדות טעינה

  המערכת שלנו פותחה על פי הסטנדרטים של פרוטוקול OCPP בדקנו את המערכת שלנו גם עם חברות מובילות המייצרות עמדות טעינה בנוסף הכשרנו גם חברות לעבור אישור עמידות בתקן OCPP, במקביל, עבורנו, היעדר תעודה תקן של פרוטוקול OCPP לעמדות טעינה הוא לא סיבה לא לנהל עמדות טעינה. ביכולתינו לנהל כל עמדות טעינה DC ו-AC עם בקר OCPP ועם חיבור מאובטח WSS

 • ניהול עומסים דינמי

  ניהול עומסים דינמי

  מודול ה-DLM מומלץ עבור מקומות שבהם מותקנות מספר עמדות טעינה, ולאתר חיבור הספק חשמלי מוגבל. עם המערכת מונעת הגדלת חיבורי חשמל יקרים ועדיין להתקין את מספר המטענים הרצוי באתר. ניהול אוטמוטי של ההספק הזמין בצורה דינמית ויעילה,כולל לוחות חשמל מסועפים,תכונה זו מבטיחה עמידת מערכת החשמל בהספק הרצוי , תוך כדי חלוקת החשמל על-פי אלגוריתים מוגדר ודינמי.

 • API מורחב לכל מטרה

  גישת API מלאה למנוע OCPP1.6/2.0 המטפל באופן ישיר בכל בקשות הטעינה בצורה מדרגית ואמינה, כך שלקוחותינו יתפנו לבניית חווית לקוח הטובה ביותר. API הניתן להרחבה ומאפשר אינטגרציה הדוקה בין תשתית הטעינה הקיימת לתשתית בקר הרכב החשמלי.אוטומציה מלאה והגדרת תהליכי תוכנה מואצים,ניהול מלא של ממשקי המשתמש.

יישום טעינת רכבים

גרסת WEB

גרסת WEB הוא חלק בלתי נפרד ממערכות לניהול רשת עמדות טעינה בשל נגישות ונוחות לא רק לניהול רשת אלא גם ללקוחות. ישנם מקרים שבהם גרסת WEB היא הדרך היחידה עבור הלקוח לקבל את השירות. אחת הסיבות השכיחות היא שלפעמים לקוח משתמש בסוג הטלפון או מערכת הפעלת לא משודרגת שהאפליקציה מובייל אינה תומכת , או שיש צורך להציג את יכולות ומפת עמדות טעינה במערכות צד שלישי או במסכים אחרים. בגרסת WEB לקוחות יכולים לבצע טעינת רכב שלהם בתור אורח ללא צורך להירשם זה מעוד נוח בזמן שימוש QRcode ובכל זמן שלקוח נירשם דרך אתר הפרופיל שלו תהיה זמין גם באפליקציה ולהפך. במקביל גרסת WEB מאפשרת למנהל לנהל את כל הרשת, להוסיף ולהגדיר עמדות טעינה ולראות שינויים, כפי שהם נראים למשתמשי רשת.

נסה אתר EVlink בתור הדגמה:

כלי עיצוב מובנים CS-Cart
אפליקציה לניהול רשת עמדות טעינה

אפליקציה לניהול רשת עמדות טעינה

האפליקציה סלולרית לניהול רשת עמדות טעינה המסונכרנת במלואה ומשתמשת באותם נתונים כמו גרסת WEB: מפת עמדות טעינה, מסנני עמדות טעינה, משתמשים, הזמנות, הנחות ועוד... כאשר משנים נתונים בניהול המערכת השינויים משפיעים גם על אפליקציית המובייל ועל גרסת WEB. כמובן, אנו מבינים שהאפליקציה הסלולרית היא חלק החשוב ביותר עבור הרשת שלכם ולכן אנו מקדישים לה תשומת לב רבה. קלות ניהול, אינטואיטיביות, כמו גם פונקציונליות היא בראש סדר העדיפויות עבורנו בפיתוח אפליקציה סלולרית לרשת עמדות טעינה עבור iOS ו- Android. 

נסה יישום EVlink בתור הדגמה:


 • ניהול עמדות לפי קבוצות או יחידות

  ניהול עמדות לפי קבוצות או יחידות

  תכונה זאת מאפשרת לשייך עמדות לקבוצה אחת ולקבוע עלות טעינה, תעו"ז או עלות לקבוצות משתמשים בבת אחד כדי לחסוך זמן. כמובן יהיה לכם גם אפשרות לנהל כל הגדרות אלו גם לכל עמדה בניפרד.

 • הפעלת עמדה QRcode

  הפרסום האישי שלך

  אנו מבינים את הדרישות של עסקים מודרניים, ולכן הוספנו את היכולת לפרסם את השירותים או המבצעים שלכם באפליקציה שלכם. אנו לוקחים בחשבון את קלות השימוש של האפליקציה על ידי המשתמשים, אז בחרנו מקומות לא פולשניים לפרסום, אך יחד עם זאת את מקומות מיחדים והנפוצים ביותר

 • קבוצות משתמשים ולוח זמנים

  קבוצות משתמשים ולוח זמנים

  מנהל יכול להגדיר עלות טעינה לפי קבוצות משתמשים וכמות קילוואט לשעה כולל אפשרות לקבוע עלות טעינה בין שעות. לדוגמה לקוח רשום יכול לשלם פחות מאורח ובנוסף לבחור זמן מתי עלות טיענה נמוכה וגם לקבל הנחה על כמות קילוואט ששומש

 • שיטות תשלום ויתרת חשבון

  שיטות תשלום לספקים והתחשבנות

  אתם יכולים להגדיר שיטות תשלום לכל ספק בניפרד לצורך גביית כספים מלקוחותכם ולראות את יתרת החשבון ספקים כדי לעקוב אחר כל התשלומים והעמלות. שיטה זו מתאימה לאזורים שונים שבהם ספקים הן חברות שונות ברשת שלכם. באפשרותכם גם לגביית כסיפים ישירות לחשבון שלכם ולהתחשבן עם ספקים שלכם בעזרת מערכת התחשבנות מובנית.

 • מבצעים ללקוחות

  מבצעים ללקוחות

  אתם יכולים לבנות מבצעים עם הרבה תנאים שונים. לקבוע את התנאים שלקוח צריך לעמוד כדי לקבל בונוס, והמבצע מוכנה. יש אפשריות בונוסים רבים: הנחות לק"ש והנחות מבצעים לדף קופה כמו שוברי מתנה, קוד הנחה, הנחות מיוחדות לקבוצות משתמשים ועוד. בעזרת מערכת מבצעים תוכלו לעורר צמיחת ולפנק לקוחות חדשים עם הנחות ובונוסים נוספים.

 • שוברי מתנה

  שוברי מתנה

  ככל שיהיו לכם יותר לקוחות כך אתם תקבלו יותר כסף. ישנן דרכים רבות למשוך לקוחות חדשים. אחד הכלים הקלים והיעילים ביותר - שוברי מתנה. הנפקו שוברי מתנה ישירות ללקוחות שלכם עם סכום הרצוי או בעמצאות מערכת מבצעים. בכך אתם מושכים לקוחות חדשים או מתפנקים לקוחות הקיימים.

 • פאנל ניהול עמדות טעינה

  הפעלה באמצעות כרטיסי RFID

  אנו מספקים אפשרות RFID הררכי. מנהל וספקים יכולים לקבוע מפתחות לרמות שונות: מקומיים - רק למשתמשי עמדות טעינה מסויימות כמו עובדי עסק או דיירים של בית משותף, מפתחות ציבוריים - רק למשתמשי רשת עמדות טעינה של ספקים יעודיים, מפתחות גלובליים - למשתמשי כל הרשת הלקוח הכולל רשת עמדות ספקים בבעלותכם.

 • סטטיסטיקה ודוחות מפורטים

  סטטיסטיקה ודוחות מפורטים

  הרגישו את הדופק של עמדות טעינה שלכם. אי אפשר לנהל עמדות טעינה מבלי ניתוח מעמיק המבוסס על סטטיסטיקות ודוחות. אנו מספקים ניהול עמדות עם סטטיסטיקות מפורטות החל מצריכת חשמל פר עמדה או הכנסות פר עמדה ועד מהירות מאוררי קירור לעמדות מהירות. המטרה שלנו לספק עמו שיותר סטטיסטיקות על עמדות טעינה שלכם

 • תוכניות נאמנות

  תוכניות נאמנות

  עודדו לקוחות להטעין רכבים חשמליים בעמדות שלכם באופן קבוע. עם EVlink אתם יכולים להשיק תוכניות נאמנות באמצעות מערכת "נקודות בונוס" מובנית. זה מאפשר ללקוחות לצבור ולבזבז נקודות עבור טעינת רכבים שלהם.

  סקר של Web Retailer כווה ש 40% לקוחות חוזרים מייצרים 50% יותר מהכנסות

 • מערכת ניהול הזמנות מתקדמת

  מערכת ניהול הזמנות מתקדמת

  למערכת Evlink יש תמיכה מובנית ב-CRM לניהול הזמנות ולקוחות. כאשר לקוח מבצע הזמנה, היא מופיעה אוטומטית בפנל הניהול שלכם. אתם יכולים לצפות הזמנות, לעצור טעינה ישירות מהזמנה או לייצור הזמנה באופן ידני ולהפעיל טעינה מרחוק. מערכת הזמנות מגיע עם אפשרות חיפוס מתקדם כך תוכלו לסנן הזצמות לפי לקוחות תארכים ועוד...

 • הפעלת עמדה QRcode

  הפעלת עמדות בעזרת QR code

  במערכת נוצרת QR code לכל שקע ומהנל או ספק יכולים להוריד ולהדפיס QR code ולהדביק אותו לעמדת טעינה. בעזרת סריקת QR code לקוח יכול לפעיל עמדת טעינה באמצעות סריקה של QR code ללא צורך חיפוש עמדה על המפה

 • התראות באימייל

  התראות באימייל

  הימנע מחוסר מידע עבור לקוחות. עם הודעות דוא"ל אוטומטיות, כל לקוח ומנהל מקבלים מייל מיידי לגבי סטטוס של מצב הטעינה בנוסף לקוח מקבל חשבינית בסיום של טעינת רכב שלו.


תכונה
מתחיל ₪10000
חד פעמי
מתקדם₪20000
חד פעמי
מומחה₪40000
חד פעמי
עלות חודשי 500 ש"ח לחודש 1000 ש"ח לחודש 1500 ש"ח לחודש
כמות עמדות טעינה עד 30 עמדות (AC\DC) עד 50 עמדות (AC\DC) עד 75 עמדות (AC\DC)
לגלול --->      
יישום Android
יישום iOS
אתר WEB
פאנל ניהול עמדות טעינה
פאנל ניהול מתקדמת עם ניהול ספקים
מערכבת ניהול ספקים
ניהול יתרת חשבון
הפעלה באמצעות כרטיסי RFID
הפעלת עמדות בעזרת QR code
סטטיסטיקה ודוחות מפורטים
התראות באימייל
שיטות תשלום Tranzila, PayPlus, Verifon Tranzila, PayPlus, Verifon Tranzila, PayPlus, Verifon
קבוצות משתמשים ולוח זמנים
מבצעים ללקוחות
תוכניות נאמנות
שוברי מתנה
Smart charge
הפרסום האישי שלך
מערכת DLM
תמיכה טכני
שירות ללקוחותיכם 24/7
עדכונים למערכת והוספת פונקציונליות חדשות רק לתכונות בחבילה כל העדכונים והתכונות החדשות כל העדכונים והתכונות החדשות
אתר איקומרס 8000 ש"ח 5000 ש"ח חינם
  צור קשר צור קשר צור קשר

איפה אפשר להתקין עמדות טעינה?

להשקעה עסקית, יש כמעט מספר מקומות בלתי מוגבל להתקנת עמדות טעינה: חופי ים, מקומות בילוי, חניון ציבורית, חניון של מרכזי קניות
או רשת חנויות, סוכנויות רכב וכו', ואפילו הקמת עמדת .טעינה לשימוש פרטי יכולים להביא לך הכנסה נוספת


 • מקומות בילוי, אולמי אירועים וכו'

  בזמן בילוי הלקוחות שלכם נהנים מטעינת רכב

 • רשת חנויות

  בקרב מתחרים רבים הלקוחות יעדיפו אתכם.

 • אתרי בניה (חברות בניה, קבלנים)

  תנו להרגיש לדיירים שעתיד קרוב מתמיד

 • מלונות

  נוחות נוספת לאורחים בתי מלון

 • בתי מלון

  מסעדות

  במהלך הארוחה לקוחות נהנים מטעינת רכב

 • תחנת דלק

  תחנות דלק

  העתיד ללא דלק מזהם

 • מוסך

  מוסכים

  סוללה מלאה כחלק מהשירות

 • חברות שליחויות ומוניות

  פחות הוצאות יותר מהכנסות

 
בעל עמדה בבית פרטי או בית משותף, או עסק קטן או צריכים ניהול עמדות טעינה במקום עבודה
 עיינו בשירותי ניהול עמדות הטעינה שלנו