עמדות טעינה לרכבים חשמליים AC/DC
ישנם תחומים מגוונים הנדרשים להתקנת עמדות טעינה: חברות בניה, מקומות בילוי, מסעדות, בתי מלון, רשת חנויות, מוסכים, תחנות דלק וכו' ובעזרת עמדות טעינה ניתן ליצור הכנסה נוספת ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם!


עמדות טעינה לבית פרטי

עמדות טעינה לבית פרטי

EVlink Group מציעה לכם שני פתרונות לטעינת רכב חשמלי בבית אשר יהפכו את הטעינה למהירה ופשוטה ביותר לתפעול.

עמדת טעינה חכמה או עמדת טעינה קומפקטית: עמדת טעינה חכמה– מנהלת את צריכת החשמל, יודעת להפיק דיווח עדכני למשלם ומאפשרת לנו חיבור מרחוק לתמיכה אופטימלית בכל תקלה. עמדות הטעינה החכמות שלנו מסוגלות לפעול בהתאם לזרם הזמין ובשעות שבהן החשמל מוזל. ניטור קל באמצעות אפליקציה מאפשר מעקב ודיווח של כמויות החשמל והעלויות שנצרכו.

מי שמעוניין בפתרון פשוט יותר יכול לקבל את העמדה הקומפקטית שלנו: העמדה הקלה ביותר לתפעול, עמידה בתנאי מזג אוויר שונים ומעוצבת בצורה יפה ואסתטית.

כל עמדות הטעינה שלנו יכולות לספק עד 22 ק"ו (בהתאם לתשתית הביתית). אנו דואגים לספק עבורכם את הפתרונות אשר ישמשו אתכם גם ברכבים החשמליים הבאים שלכם, אשר יצרכו הספק גבוה יותר.

אנו דואגים להתקנה עם צוות מיומן, מקצועי ואדיב שיגיע עד לפתח ביתכם. טרם ההתקנה נבצע בביתכם בדיקה מקדימה (סקר טכני) על ידי חשמלאי מוסמך , אשר יבחן את התשתית ויתן לכם הצעת מחיר מדויקת ובשקיפות מלאה.

עמדות טעינה לבית משותף

עמדות טעינה לבית משותף

התקנת עמדת טעינה בבית משותף עלולה להיות מאתגרת, אך השאירו את זה לנו- אנו אוהבים אתגרים ומומחים בפתרונות! EVlink Group תפתור את אתגרי התשתית וחיוב החשמל על ידי שימוש בעמדות הטעינה החכמות שלנו. עמדות שהן לא רק מרשימות אלא גם מסוגלות לנטר את צריכת החשמל דרכן, לחייב מידית את בעל הרכב הטוען ולהפיק דו"ח שקוף לוועד הבית. יש לנו עמדות המסוגלות לספק חשמל לשתי מכוניות ובכך לחסוך מקום בחניית הבניין וכן עמדות קומפקטיות, פשוטות מאוד לתפעול, בהן ניטור החשמל מתבצע על ידי מונה חיצוני.

כדי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית בית משותף, על החניה להיות רשומה על שמכם בטאבו. לחלופין, במידה והחניה הינה חלק מהרכוש המשותף של הבניין, יש צורך לקבל את הסכמת הדיירים. זה לא יהיה קשה במיוחד שכן העמדות שלנו הן לא רק קטנות מאוד אלא גם מעוצבות ויפות למראה – בפועל העמדות ישמשו גם דיירים אחרים כאשר הם יתקדמו למכונית החשמלית הראשונה שלהם.

במידה וחברת ניהול מטפלת בבניין, עמדות הטעינה המנוטרות שלנו יקלו מאד על העבודה שלה, זאת על ידי היכולת להפיק דו"ח דיגיטלי עבור כל עמדה ועמדה ועל ידי כך לחסוך בשעות ובכוח אדם הנדרש למעבר בין כלל המונים של עמדות הטעינה בחניון.

קיזוז חשבון החשמל מול ועד הבית יכול להתבצע בשלוש דרכים: מונה חשמל לכל עמדת טעינה עם קריאה ידנית של הועד או חברת הניהול, מונה חכם לעמדות חכמות עם תשלום אוטומטי של דמי מנוי או חיבור למערכת ניהול מתקדמת אשר מחייבת את בעל עמדת הטעינה והדו"ח מועבר ישירות לוועד הבית.

עמדות טעינה לבית משותף


עמדות טעינה לעסקים מסחריים

עמדות טעינה לעסקים מסחריים

עמדת טעינה היא לא רק יתרון לבעלי רכב חשמלי, אלא הזדמנות לבעל העסק ליצור מקורות הכנסה נוספים, בוודאי שכאשר בעתיד יוטלו מגבלות על כניסת כלי רכב מזהמים למרכזי הערים – אז רק מכוניות חשמליות יוכלו להגיע למוקדי הקניות. כבעל עסק תוכל להגדיל את המחזור על ידי מכירת החשמל עצמו או הצעתו כהטבה ייחודית ללקוחותיך.

תהליך ההתקנה הפשוט אשר מתבצע על ידי צוות של EVlink Group, אינו מחייב עבודות תשתית מעיקות בחצר העסק. מומחה מטעמנו יגיע לבחון את תשתית החשמל הקיימת ולאפיין איזו עמדת טעינה לרכב חשמלי תתאים ביותר לעסק שלך. עמדות הטעינה החכמות שלנו מספקות חשמל לשתי מכוניות כך שניתן להתקין פחות עמדות בחניון. מערכת ניהול חכמה תאפשר לך שליטה ובקרה על כל העמדות שהוצבו, כמויות החשמל שעבר בהן והחיובים דרכן. עמדות טעינה מדגם אחר שלנו, יכולות להיות מותקנות בחוץ והן עמידות בפני מזג אוויר או פגיעה מכוונת.

מערכת ניטור מתקדמת יכולה לפקח על פעילותן של עמדות טעינה רבות – גם כאלו הנמצאות בכמה מוקדים שונים וסניפים מרוחקים של העסק שלך. למנור הנדסה מגוון רחב של מודלים כלכליים אשר מותאמים לדרישות הייחודיות של כל עסק וחברה. בעידן בו חותמת סביבתית ויעילות אנרגטית הופכים לחשובים יותר ויותר – אל תיתן לעסק שלך להישאר מאחור.

עמדות טעינה במקומות עבודה

עמדות טעינה במקומות עבודה

החיסכון העצום שישנו במעבר לצי מכוניות חשמליות במקום רכבי בנזין או דיזל, אינו משהו שחברה יכולה להתעלם ממנו. די שנציין כי בהשוואה למכונית משפחתית רגילה, טעינה של רכב חשמלי מקביל, תחסוך מאות שקלים בכל תדלוק כבר מהקילומטר הראשון! בחישוב שנתי המספרים מדהימים ומגיעים לכמעט 20 אלף שקלים חסכון עבור כל רכב (לפי 40 אלף ק"מ בשנה ועלויות החשמל והבנזין הנוכחיות). ולא רק אתם נהנים, גם העובדים אשר שווי השימוש שלהם נחתך בכמעט חצי.

לחברת EVlink Group מגוון פתרונות הנמצאים תחת קורת גג אחת. אנו נתכנן ונקים את תשתיות הטעינה בבית העסק, נתקין את עמדות הטעינה בבתי העובדים ודרך מערכת ניהול מתקדמת תקבלו מנוי עסקי לרשת עמדות הטעינה של החברה, כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה! מערכת ניהול מבוססת ענן ונגישה מכל מקום, מנטרת ומנהלת את טעינתם של כל כלי הרכב בחברה. המערכת תספק מידע גם על הרכבים עצמם, אם בחניון העסק או בעמדת טעינה מרוחקת, כך תתאפשר טעינה בשעות בהן החשמל זול יותר, פיקוח על תנועת כלי הרכב של העובדים, ניהול משימות ועוד.

אנו ממליצים להתקין עמדה אחת בעסק ואחת בבית העובד, כך שאפשר יהיה להפיק את המרב מן היתרונות הכלכליים העצומים הקיימים במעבר לצי רכב חשמלי. עמדת הטעינה בבית העובד תותאם למקום מגוריו – בית פרטי או בית משותף, כאשר עמדת הטעינה במקום העבודה תהיה לרוב מהסוג המסוגל להזין שתי מכוניות חשמליות. מנוי עסקי לרשת החברה, יאפשר לעובדים להשתמש גם בעמדות הטעינה הציבוריות – באמצעות אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR – והחיוב יגיע ישירות לחשבון החברה. כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה!

חוששים מעבודות תשתית נרחבות על מנת לחשמל את צי הרכב של החברה? אל דאגה. המומחים שלנו יגיעו למקומות התעסוקה כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת, למצוא פתרונות מתאימים לרשת החשמל ולהתאים את עמדות הטעינה הנכונות ביותר עבור החברה שלכם והצרכים הייחודיים שלה.

עמדות טעינה במקומות עבודה


עמדות טעינה לאוטובוסים

עמדות טעינה לאוטובוסים

התחבורה הציבורית בישראל מתבססת רובה ככולה על כלי רכב מונעים בדיזל אשר מטבע פעילותם פולטים מזהמים במרכזי האוכלוסייה ופוגעים באיכות הסביבה. ע"פ המשרד להגנת הסביבה, השימוש באוטובוס חשמלי מפחית ביותר מ 60% את שיעור פליטות גזי החממה ואת מידת ההשפעה של האקלים בהשוואה לאוטובוס המונע בדיזל. החשבון הוא פשוט: ככל שנראה יותר אוטובוסים חשמליים על הכבישים, כך נהנה מהפחתה משמעותית בזיהום האוויר, צמצום פליטת חומרים רעילים ומזיקים, הפחתת רעש, חסכון בעלויות לטווח ארוך, חוויית נסיעה טובה יותר ובקיצור- שיפור ניכר באיכות החיים והסביבה!

מעבר לצי אוטובוסים חשמלי, לצד היותו בשורה של ממש, מציב לא מעט אתגרים בצד התפעולי. תכנית החשמול תהיה שלמה רק בשילוב פתרון הטעינה הנכון, החכם והכולל לצי התחבורה החשמלי שלך. לחברת מנור הנדסה מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים במיוחד לטעינה חכמה ומהירה של אוטובוסים חשמליים מכל הסוגים!

פתרונות הטעינה שלנו לאוטובוסים, הם מהמתקדמים בעולם, מיוצרים באירופה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות ובטיחות, בניהן ניתן למצוא:

  •  עמדות טעינה מהירות (DC) המסוגלות לספק עד 180 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 110 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
  • עמדות טעינה אולטרה מהירות המסוגלות לספק 360 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 180 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
  • עמודי טעינה מסוג "פנטוגרף" המעבירים זרם חשמלי מקווי חשמל עיליים, בעוצמה של עד 440  קוט"ש!

חיבור לתכנת הניהול שלנו יאפשר לך לתפעל את מערך הטעינה בצורה חכמה ויעילה ע"י:

  • ניהול העומסים בין רשת החשמל לבין עמדות הטעינה ובין העמדות עצמן.
  • ביצוע אופטימיזציה וניהול תכנית תורים חכמה לטעינת האוטובוסים במהלך היום/ לילה.
  • ביצוע בקרה וניתוח של הנתונים לצורך ייעול מתמיד של פעילות הטעינה.
  • שירות הלקוחות המקצועי שלנו יהיה זמין עבורך 24/7 עם אפשרות חיבור ותמיכה מרחוק.
רשויות מקומיות

רשויות מקומיות

לEVlink-Goup ניסיון רב בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי במרחב הציבורי, פתרון כולל ושלם לרשויות המקומיות להטמעה קלה של פריסת עמדות טעינה ברחבי העיריות ומועצות. החברה נותנת את הפתרון האופטימלי של תשתיות הטעינה לרכבים חשמליים.

התקנות בקנה מידה כה נרחב מחייבות שמירה על פרופיל נמוך. כיצד נתקין עמדות טעינה ציבוריות לרכב חשמלי מבלי לפגוע בפיתוח הנוף, להפחית משטח המדרכות או החניות? כאן הפתרונות הייחודיים של מנור הנדסה לעמדות טעינה ציבוריות, באים לידי ביטוי. התקנה קלה, ליווי מקצועי, אמצעי חיוב מתקדמים וכמובן שירות מהיר, אדיב ומקצועי. למנור הנדסה עמדות ייעודיות היכולות לעמוד בפני כל מזג אוויר, עמידות בפני נזקים מכוונים ומסוגלות להזין את כל סוגי המכוניות החשמליות!

אנו מציעים לכם גישה למערכת ניהול מבוססת ענן ובעלת פונקציונאליות רבה. "לוח מחוונים" (Dashboard) שנותן את כל הנתונים על כל עמדות הטעינה של מנור הנדסה ומאפשר לדעת מי טען בהן את המכונית, היכן, כמה טען, מה העלות ועוד. המערכת מאפשרת גם מתן הרשאות לרכבים מסוימים (למשל לתושבי עירכם, לעובדי העיריה, לקבלני ניקיון או גינון) להשתמש בעמדות הטעינה הציבוריות של מנור הנדסה. ממשק הטעינה ורשת העמדות מגובה על ידי מוקד סיוע הפועל 24 שעות ביממה.

רשויות מקומיות


עמדות טעינה לחניונים

עמדות טעינה לחניונים

עמדות טעינה בחניונים מהוות הזדמנות כלכלית אך גם שירות חשוב לדור חדש של נהגים בעלי מכוניות חשמליות. רוצים למשוך בעלי מכוניות חשמליות לחנות אצלכם? צרו עמנו קשר. נשמח לשמוע כמה עמדות תרצו להתקין, האם הן מיועדות לשמש מכוניות פרטיות בלבד או אולי בעתיד גם רכבים מסחריים ומשאיות? סוקר מומחה מטעמנו יגיע לחניון כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת ויבנה עבורכם תכנית פריסה לעמדות המתאימות ביותר.

העמדות יכולות להיות עמדות טעינה לרכב יחיד או כאלו המסוגלות להזין שתי מכוניות חשמליות בו זמנית. באפשרותכם יהיה להוסיף עמדות לטעינה אולטרה מהירה או כאלו המיועדות לחניון חיצוני ועמידות בפני נזקי מזג האוויר. ההתקנה בחניון פשוטה מאד ואינה דורשת ביצוע עבודות תשתית נרחבות. בסוף הסקר שלנו תקבלו הצעת מחיר ברורה ושקופה כדי שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך. נשמע מעניין? ממשיכים להתקנה!

האחראי מטעמכם או מפעיל החניון יקבל מאתנו גישה למערכת ניהול מרכזית המאפשרת ניטור דיגיטלי מלא של פעילות כל רשת העמדות שבחניון – מעקב אחרי כל עמדה בנפרד, הפקת דו"חות מפורטים וטיוב העמדות לאורך הזמן. החונים יכולים לשלם על החשמל דרך אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR הזמין על עמדת הטעינה הרלוונטית. המערך הנרחב הזה מגובה על ידי צוות שירות ומוקד טלפוני הזמינים 24 שעות,7 ימים בשבוע, כדי לתת מענה ופתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ.

עמדות טעינה בבניה חדשה

עמדות טעינה בבניה חדשה

אם אתם לפני התחלת בניה, לא תרצו לגלות בדיעבד שהבית שבניתם אינו תואם לעידן החדש. מנור הנדסה תתכנן בעבורכם מערכת חשמלית גמישה ומודולרית שתהיה מוכנה לקלוט את הדורות הבאים של כלי הרכב החשמליים ואת עמדות הטעינה החזקות שהם יצטרכו.

בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי אינה מבוססת רק על המוניטין של מי שהתקינה אלפי עמדות כאלה. כל עמדות הטעינה שלנו עומדות בתקן האירופאי המחמיר ביותר.

קיים עוד שיקול מכריע בבחירה של ספק עמדות טעינה קלות התפעול. לא רק המוצר שלנו באיכות הגבוה ביותר – אנו גם מקפידים על שירות איכותי וללא פשרות. המומחים של מנור הנדסה זמינים לכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

עמדות טעינה בבניה חדשה


פתרונות טעינה בהתאמה אישית

פתרונות טעינה בהתאמה אישית

כל התחזיות מצביעות על כך שהרכבים החשמליים הידידותיים לסביבה צפויים, כבר בעשור הקרוב, לכבוש את שוק הרכב העולמי. ואכן, בשנים האחרונות ניכר כי הודות למודעות הגוברת באשר לשמירה על איכות הסביבה, יותר ויותר תחומים משנים צורתם ומוצאים פתרונות אלטרנטיביים לשימוש באנרגיה חלופית ירוקה וחכמה יותר. בתוך כך, גם עולם הרכב מתאים את עצמו למהפכה הירוקה ובישראל יותר ויותר נהגים כבר אימצו זאת ובחרו לרכוש רכבים חשמליים במקום רכבים ממונעים.

המגמה החיובית במעבר מרכבי בנזין לרכבים חשמליים ידידותיים לסביבה איננה מאפיינת רק את השמירה על איכות הסביבה, שכן רבים הבינו כי מדובר בבשורה צרכנית כדאית במיוחד הודות לחיסכון המשמעותי שהרכבים החשמליים מהווים.

הודות לשימוש החברה בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, קיימת האפשרות להתאים את עמדות הטעינה לצרכים הייחודיים של הלקוח בהתאם למותג הרכב שברשותו - מרצדס, אאודי, רנו, לנד רובר, סקודה, גאכ, טיוטה, וולו. כמו כן, באמצעות מחשבון עלות טעינת הרכב החשמלי.